Довідник калькуляцій:

- добавлено можливість роздрукувати список виділених калькуляцій, а також редактор друку. Додатково – Друк список  -розгорнута калькуляція –перегляд інформації про інгредієнти калькуляції, враховуючи інгредієнти вкладеної калькуляції-калькуляція – добавлено можливість вносити додаткові витрати сумою або %. Ці додаткові витрати враховуються при розрахунку планової собівартості 1 порції. % додаткових витрат вказується на варіант  Додаткові витрати сумою вносяться на калькуляцію в загальному


При натисканні чистого листочка з’являється список підстав касових ордерів, тільки тих у яких стоїть  ознака «Виробнича витрата»Якщо в калькуляції вказано додаткові витрати, то при проведенні актів виробництва у журналі виробництва ці витрати враховуються до планової собівартості виготовленої продукції.


Звіти по виробництву:


- аналіз складників меню – за замовчуванням звіт відбирає калькуляції по підприємству у якому даний звіт формують. При потребі аналізу складників по всіх калькуляціях ставимо галочку

- аналіз цін меню – добавлено ряд кнопок:  


- калькуляційна картка
- картка товару
- картка ціни

- нова собівартість + поточний % націнки = нова розхідна ціна

- нова собівартість + новий % націнки.Розхідна ціна не змінюється

 - нова собівартість + вказаний % націнки = нова розхідна ціна 

 - аналіз прихідних цін інгредієнтів вказаної калькуляції. При натисканні кнопки відкривається додаткова панель

 - нова собівартість менша поточної

 - нова собівартість більша поточноїЗведене замовлення виробництво – на закладці «Накладні» добавлено дату створення накладної. 

Журнал «Виробництво»:

-друк акту виробництва - розруб;

-при проведені актів виробництва (калькульція чи розруб) добавлено автоматичний запис собівартості з в таблицю прихідних цін  і в картку ціни.  

Друк цінників – добавлено додаткова колонка з галочками. За замовчуванням галочки включені на весь товар, який добавляється. Цінник друкується на той товар навпроти якого стоїть галочка. Це дозволяє сформувати спочатку перелік товарів , а потім роздрукувати цінники різних форматів на даний перелік. Галочки можна знімати і ставити на виділений товар. Інвентаризація – добавлено налаштування «Звуковий супровід "Товар не знайдено"» (Утиліти – налаштування- Глобальні. Розділ «Ревізії»).

В залишках добавлено колонку «Тип товару».

Таблиця бонусів:

-добавлено колонки: «Знищений товар» і «Дата створення» (дата коли даний товар добавлявся в таблицю бонусів);

-під кнопку «Додатково» добавлено пункт – Копіювати виділені записи.

Експрес замовлення постачальнику – добавлено колонку «Постачальник» останнього приходу вказаного товару. 

Виправлено незначні помилки, оптимізовано роботу деяких алгоритмів.