Підписка на Sivers – це доступ до оновлень програмного забезпечення в міру їх реалізації, а також доступ до підтримки (адміністрування) роботи програми. Зверніть увагу, що підписка НЕ передбачає навчання по роботі з програмою (див. розділ “консультаційні послуги”).   

Підписка на Sivers надається лише за умови регулярної щомісячної оплати відповідно до обраного тарифного плану

Підписка не є обовʼязковою вимогою для роботи з програмою. Серед наших клієнтів є такі, що придбали один раз ліцензію на програму, і більше її не оновлювали, оскільки їх влаштовувала поточна версія програми і їх модель бізнесу не вимагала нового чи удосконаленого функціоналу. Однак радше, це виняток, оскільки законодавство України з здійснення господарської діяльності постійно змінюється. Наша команду, у свою чергу, вносить відповідні зміни у програму, що є додатковими витратами для нашої компанії, які ми закриваємо за рахунок оплати з підписок. 

Отож, ми не вимагаємо, але дуже рекомендуємо нашим клієнтам від самого початку купівлі ліцензії на програму Sivers, відразу вибрати відповідний тарифний план підписки на оновлення і підтримку (адміністрування) програми.