Ви купили програмне забезпечення Sivers, а отже, насамперед прийняли умови Публічної оферти про купівлю-продаж ліцензії на використання програмного забезпечення «ERP Sivers». Купівля програми Sivers передбачає отримання ключа серверної ліцензії, а також право на використання цього програмного забезпечення.   

“При цьому майнові та авторські права на об’єкт інтелектуальної власності на Програму залишаються у Постачальника, а Покупцеві надається право користування Програмою без права передачі самої Програми та/або повноважнь на користування третім особам.” – відповідно до умов договору-оферти

Отож, ви отримуєте доступ до програми у формі ключа, але ви не стаєте власником програми, а отримали право користуватись цією програмою і виключно в рамках договору-оферти.

При встановлені програмного забезпечення ви отримали ключ серверної ліцензії та отримали актуальну версію програми (та завершену версію на умовах відсутності підписки на отримання оновлених версій програми). Ключ серверної ліцензії програмного забезпечення «Sivers» – це спеціальне Програмне забезпечення, що підтверджує оригінальність копії програми, та дає можливість контролювати версії програми.” – відповідно до договору-оферти.

Значення версії програмного забезпечення прописане в програмі і відображається і загальному вікні 20.19.3.1402. Перше значення – це значення року, а третє значення – це номер місяця, коли ви придбали (оновлену) версію програми.

У процесі купівлі  програмного продукту, як правило, виникає безліч запитань. У тому числі і таке: чи можна повернути програмне забезпечення після його придбання? Що з цього приводу говорить законодавство?

Програмне забезпечення прирівнюється до дисків для лазерних систем зчитування відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів". У законодавстві прописаний “перелік  товарів належної якості, що не підлягають обміну  (поверненню)”. 

Активація програмного забезпечення Sivers здійснюється за індивідуальною IP-адресою без можливості повторного використання, а це означає, що ні обміну, ні поверненню ліцензія на програмний продукт не підлягає.