• В журналі прихідних і розхідних накладних під кнопку Додатково добавлено пункт «Утворити повернення»: Утворюється повернення на основі виділеного документа (постачальнику чи покупцю) з заповненою шапочкою.

  • Роздріб: добавлено  «Зведену ревізія тютюн» -актуально для тих підприємств, які ведуть облік тютюну в розрізі МРЦ (ціна на пачці);

  • Добавлено зведене повернення постачальнику і зведене повернення розхідних накладних: в одному документі формується повернення товару з різних накладних, а потім на основі цих даних утворюються похідні документи.  Даний пункт добавлено під кнопку «Додатково» у відповідному журналі (активування даного пункту проходить на рівні розробників програми): . Що зведене повернення постачальнику, що зведене повернення покупцю працюють по одних і тих самих правилах.

  • Формуємо документ зведене повернення

  • Заповнюємо шапку документа

  • Добавляємо товар за допомогою стандартних кнопок . Коли вказуємо товар для повернення, у нас виникає картка занесення з  табличкою, в якій відображається  перелік накладних згідно періоду відбору даних де був присутній даний товар  

  • Утворюємо документи  

Після того, як документи утворені, зведене повернення блокується для редагування. Усі необхідні редагування робимо в утворених документах. В журналі повернення зведене повернення позначено . Для зручності в глобальних налаштуваннях у відповідних розділах добавлено налаштування .

  • Гурт – добавлено формування прайсу по покупцю (Довідники – Прайс-листи – Прайс – лист покупця). Прайс формується на основі базової ціни з врахуванням проставлених знижок по ТМ (індивідуальна ціна тут не враховується). В прайсі присутній конструктор форм друку. Прайс можна формувати що по ТМ, що по папці дерева ТМЦ.

  • Гурт – Прайси для торгових (Довідники –Прайси)- добавлено під кнопку Додатково пункт «Аналіз залишків» – показує список товарів, які присутні на залишках, але відсутні в прайсі. Якщо на сервері є кілька підприємств, виводиться залишок того підприємства в якому відкритий даний режим. 

  • Гурт – добавлено відтермінування по прайсах. Для початку роботи спочатку необхідно включити в налаштуваннях Довідника партнерів правило відтермінування по покупцях:. Якщо включено відтермінування згідно прайсів, то в картці партнера з’являється закладка , і відтермінування проставляється по прайсах індивідуально:.

Також можна проставити відтермінування загальне на прайс . При автоматичному формуванні розхідної накладної згідно замовлення ТА, якщо в покупця не вказано відтермінування індивідуального, то візьметься загальне відтермінування згідно прайсу.  Окремо є модуль : Довідники – Партнери – Відтермінування. Де згідно прайсу можна переглянути партнерів і їхнє відтермінування по вказаному прайсу. А також скопіювати відтермінування з одного прайсу на інший.

Якщо торговий агент набрав одне замовлення на мобільному пристрою але по двох прайсах, то в замовлення ТА попаде два замовлення згрупованих по прайсу.

  • Гурт - Введено правило «Загального прайсу». В загальний прайс автоматично попадає весь товар (окремо його добавляти в прайс непотрібно). Для цього потрібно в меню Прайсів створити Прайс загальний і код цього прайсу  вказати в налаштуваннях: . Після цього цей прайс закріпити за торговим.