• Продаж Каса :

  • Заборонено робити повернення від покупців одночасно з двох відділів;

  • Функціональну панель з кнопками дозволено налаштовувати для підприємства (переміщати/міняти розміщення кнопок). Щоб увійти в режим налаштування, в нижньому вікні Продажу натискаєте кнопку , вибираєте пункт «Режим налаштування». Фон функціональної панелі зміниться на жовтий  - це означає, що ви увійшли в режим редагування. Тоді за допомогою мишки міняєте розташування кнопок (наводити курсор мишки на кнопку, затискаєте ліву клавішу і переміщаєте кнопку). Щоб зберегти розміщення кнопок, натискаєте ще раз  і вибираєте пункт Записати. Розташування кнопок зберігається для вказаного підприємства. 

  • Добавлено можливість автоматичного управління банківським терміналом з програми. Для цього необхідно:

  • термінал повинен працювати по протоколу BPOS1;

  • вид терміналу Ingenico;

  • режим підключення - НЕ жорсткий;

  • повернення повинно працювати через  класичне повернення по методу Refund (Відключити сервіс REFUND)

Крім цього на комп’ютері до якого підключається термінал необхідно  додатково встановити (запуск від імені адміністратора) бібліотеку для зв’язку з терміналом і драйвер віртуального COM-порта для підключення пристрою через USB. 

Наступним кроком робимо налаштування в програмі:

  • заходимо в налаштування касового місця, закладку «Банківські термінали» 

  • редагуємо запис, заповнюємо відповідні поля і записуємо налаштування

Дане поле  - це код ФОП в терміналі. Якщо до одного терміналу підключено кілька ФОПів, відповідно в програмі треба проставити на вказаний підрозділ той код ФОПа з яким працює даний відділ. Цю інформацію можна отримати в представника банку.

Якщо необхідно відключити автоматичний режим терміналу, тоді просто знімаємо галочку з поля «Наявність». Всі налаштування зберігаються. 

Додатково на чекові друкується код RRN - це унікальний ідентифікатор банківської транзакції, який призначається банком при ініціалізації платежу (код авторизації) . Якщо у вас принтер- чеків – то це поле ви можете собі добавити в  конструкторі форм  друку чеків (реєстр чеків). В реєстрі чеків добавлено відповідну колонку   . Цей код необхідно вказувати при поверненні.

Якщо включено автоматичне управління терміналом, то при натисканні кнопки «Оплата карткою» з’являється таке вікно:  .  Після цього клієнт проводить карткою по терміналу і якщо операція пройшла успішно, чек проводиться автоматично. При необхідності ви можете повторити транзакцію , відмінити операцію або провести чек на комп’ютері вручну. 

Додатково в службові функції добавлено пункт Банк.термінал: це сервісні функції для роботи з терміналом .