• Прихідна накладна – Масова розцінка  – в даний режим добавлено кнопку  - картка товару. При зміні картки товару, для того, щоб оновилися значення в режимі «Масова розцінка» необхідно поновити екран .

  • Прайслист (довідники – ТМЦ – Прайслист) – за замовчуванням режим відкривається зі згорнутою закладкою «Малюнок» і по базовій ціні.


Нові випадаючі фільтри у стилі Excel 

Коли навести вказівник миші до назви колонки в правому верхньому кутку з’являється значок фільтра, за допомогою якого можна виконувати фільтрування за різними умовами . Фільтрувати дані можна в одній або кількох колонках. Під час фільтрування даних приховуються рядки, якщо значення в одній або кількох колонках не відповідають умовам фільтрування. Залежно від типу даних у колонках відображаються або числові фільтри, або текстові фільтри. Також фільтр може відбуватися вибором значення або пошуком. Щоб відкрити вікно «Правила фільтра» клацніть мишкою на значок фільтра https://support.content.office.net/uk-ua/media/6a494e5a-2253-43ab-9abf-fa4fae9f9397.gif в колонці, по якій потрібно фільтрувати. Відкрите вікно складається з двох вкладок: «Значення» і «Числові або текстові фільтри».

Фільтрування вибором значень або пошуком (перша закладка «Значення»):


  • Якщо колонка містить числові дані:  - за замовчуванням фільтр відбувається Діапазоном «Від і До», якщо ж значення для вибору фільтра  потрібно відобразити списком, то натисніть кнопку . Вигляд форми зміниться на таке вікно і кнопка «Список» зміниться на кнопку «Діапазон» Зміна значення діапазон/список діє на відкриту форму, тобто якщо закрити форму і відкрити – то по числових даних значення фільтра знов відкриється діапазоном. При необхідності зберегти значення списком – збережіть налаштування колонок форми. 

  • якщо колонка містить текст  - у списку буде показано всі значення, присутні в цьому стовпці. 

1. Вбудована панель пошуку дозволяє користувачам знаходити значення фільтрів. Користуйтеся полем Пошук для введення тексту, який потрібно знайти

2. Встановіть прапорці навпроти тих значень, по яких потрібно зробити фільтр 


Фільтрування даних із зазначенням умов. Зазначаючи умови, можна створювати спеціальні фільтри, які добирають дані саме так, як вам треба.

  1. Клацніть мишкою на вкладці числові  або текстові фільтри. З'явиться меню, де можна виконувати фільтрування за різними умовами.

  2. Виберіть умову, а потім виберіть або введіть критерії 

Умови для текстових фільтрів:   

Умови для числових фільтрів: 

Фільтр дат:  

Натисніть кнопку «Закрити», щоб відобразити результати. Щоб очистити вибрані дані натисніть кнопку «Очистити».

Внизу на формі кожного модуля відображаються умови заданих вами фільтрів: 

Очистити задані фільтри по всіх колонках або один з фільтрів можна:

  1. Натисніть на хрестик в даному вікні, якщо потрібно очистити всі фільтри або ж підведіть вказівник мишки до однієї з умов фільтра, який ви хочете очистити,  у вас з’явиться червоний хрестик і натисніть його 

  2. Через Контекстне меню :