❗️Найважливіші зміни:

 1. Програма перестане працювати під ОС Windows XP та Windows Server 2003. 
 2. Для подальшої роботи програми потрібно встановити пакет Microsoft.Net Framework 4.8 на кожній робочій станції. 
 3. Після встановлення даного поновлення необхідно замінити на усіх робочих станціях файл Sivers.exe. Цю дію можна виконати за допомогою пункту меню Допомога - Поновлення - Поновити Exe-файл  з програми.


❗️Інші зміни:

 • Довідник розрахункових рахунків – змінено кількість символів у зв’язку з введенням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN. Підприємства, які завантажують виписку банків необхідно відредагувати розрахунковий рахунок і ввести рахунок згідно нових стандартів
 • Добавлено нову систему фільтрів. 
 • Введено нове налаштування для операційної каси роздріб (Глобальні налаштування – розділ «Операційна каса» : Автопроведення КО переміщення між касами). Якщо дане налаштування включено (статус 1), тоді документ «Прихід готівки з іншої каси», що формується на основі Службової видачі включається автоматично в розрахунки.
 • Довідник партнерів :
  • добавлено нову колонку «+Б» - це інформація, чи в карточці партнера наявна галочка «Включати в борги»

    ;
 • добавлено новий звіт – «Розгорнутий довідник», що виводить максимальну інформацію по карточці партнера:

    

 • Продаж. Каса :

 • Для WINPRN – добавлено друк Х – звіту. Службові функції – Z, X –звіти. Цей звіт не обнулює касу, а дає можливість роздрукувати касирі підсумки продаж по касі

 • Реєстр чеків під кнопку  виведено конструктор друку форм для WINPRN:  Сл.виведення, Сл.Видача, Z,X –звітів 

Добавлено пункт меню «Планувальник». (Утиліти - Планувальник). На даний момент в планувальник добавлено стандартні завдання:

- Backup Full - робить повні резервні копії баз даних ERP Sivers

- Backup Transaction - робить резервні копії транзакцій баз даних ERP Sivers.


Також копії баз даних додатково зберігаються в архіві з розширенням ZIP. У назві файлу міститься дата, наприклад day16 – це означає, що резервні копії зроблені 16 числа з даними по 15 число включно. 

Планувальник дозволяє слідкувати за створенням резервних копій. Доступний адміністратору і користувачу. Користувачу необхідно добавити модуль доступу до планувальника 198. До даного модуля є два рівні доступу : 

1- доступ повний .

2,3,4, - доступно тільки режим перегляду історії виконання завдань.

Резервне копіювання – це повна копія даних підприємства. Ці дані можуть використовуватися:

 • для відновлення даних у випадку їх втрати.

 • у разі пошкодження сервера.

 • для збереження на зовнішньому носії.

Як правило Backup Full створюється кожного дня, один раз в день і це переважно вночі, а Backup Transaction – виконується кожного дня, переважно кожних півгодини. Переглянути детальну інформацію і змінити розклад завдання можна в планувальнику.

Основна рекомендація: зберігати копію архіва на сторонньому носії в безпечному місці без доступу третім особам і копіювання архіву проводити кожного дня перед початком роботи. Також рекомендуємо один раз скопіювати на сторонній носій образ системи (images). 

Збереження файлів проходить за вказаними шляхами, прописаними в програмі: налаштування довідника партнерів – розділ «Група 09 - Бекапи» 

При відкритті планувальника – звертаємо увагу, насамперед на статус служби 


Якщо служба зупинена, службу не знайдено тощо – рекомендуємо звернутися на початок до наших спеціалістів.

 - перегляд історії виконання вказаного завдання за період

 - запуск вказаного завдання на виконання. Після даного натискання кнопки , поновіть екран і навпроти вказаного завдання повинно з'явитися дана іконка.

 - зупинка вказаного завдання.

 - історія змін по роботі з вказаним завданням (ручний запуск завдання, зупинка завдання тощо).

З даного режиму можна одразу відкрити папку з 30 –денними архівами бекапів і скопіювати дані на сторонній носій. Відкриття папки працює згідно всіх правил доступів.

 


Зверніть Увагу!  Регулярне копіювання резервних копій та їх належне зберігання здійснюється Вами та забезпечує, при необхідності, легке відновлення Ваших даних.