Данний касовий апарат можливо під'єднати двома способами:

    1. По COM-порту

    2. За допомогою USB-порта

Все доволі просто. Для початку скачайте пакет для налаштуваннь за посиланням 


    USB-порт

Для під'єднання по USB нам необхідний драйвер віртуального COM-порта. 

Для Windows10 - система Windows сама встановить необхідний драйвер.

Для Windows7 - необхідно встановити драйвер, який розміщенний в пакеті налаштуваннь, за шляхом USB-driver\win_7\ . Даний драйвер під'єднується з меню Керування (Керування/Управление) 


   

    1. У відкритій консолі оберіть Диспетчер пристроїв (Диспетчер устройств/Диспетчер пристроїв ), та найдіть Жовтий знак питання.

    2. Правою клавішею натисніть на нього, та оберіть оновити драйвер (оновити драйвер /обновить драйвер ).

    3. Наступний крок - найти драйвер вручну на комп'ютері, натискаємо клавішу Обзор та вказуємо шлях до самого файлу з драйвером.

    4. Після встановлення в панелі керувань зникне знак запитання, а появиться необхідний нам віртуальний COM-порт


    COM-порт

При під'єднанні COM-портом нам не потрібно встановлювати драйверів, переходимо до наступного кроку.


Налаштування Фіскального реєстратора

Для налаштування фіскального реєстратора нам необхідно встановити драйвер для нього. Йдемо в нашу папку minifp54, дальше в папку SystemDriver. В залежності від системи ( x86 чи ч64) обираємо файл _RegECR T400 та _RegECR T400 x64 відповідно. Правою клавішею мишки натискаємо на нього, і обираємо - Запустити від імені Адміністратора. Все, драйвер встановлено.


В ЕРП Сіверс

Наступним нашим кроком буде підключення ЕККА до нашої програми. Для цього необхідно зайти в програму Sivers, та зайти в Продаж. Каса. Далі -  налаштування ЕККА.Тут необхідно зробити 2 кроки.

    1. Натиснути клавішу Листочок з олівцем, та вказати Модель ЕККА, порт, та швидкість 115200    2. В наступному вікні - Налаштування ЕККА натисніть на клавішу Підключитися та навпроти Дата - вичитати, якщо нам все вдалось - то касовий апарат під'єднано.

    3. Для перевірки роботи ЕККА ви можете роздрукувати Х-звітЯкщо Х-Звіт роздрукувався - значить все під'єднано вірно. Вдалого користування!